Відділ реалізації поліграфічної продукції

Чому не можна одразу отримати додатки на весь рік?

 

       Загальний тираж документів про освіту, що виготовляються поліграфічним способом, друкується протягом року та надходить на склад підприємства в кількості ,  що орієнтована на кількість  документів про освіту, що виготовляються фотокомпютерним способом, та необхідна  для забезпечення конкретних  випусків.

 

 

 

Чому іде така жорстка прив’язка видачі документів до Попереднього замовлення?

 

       Документи про освіту , що виготовляються поліграфічним способом, є бланками суворої звітності і відповідно до пунктів 5, 6 Методичних рекомендацій щодо порядку формування бюджетної пропозиції та проекту бюджетного запиту за бюджетною програмою «Виготовлення випускних документів про освіту», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2008 № 900, виготовляються  на підставі Попередніх замовлень і тільки в замовленій кількості. 

 

 

 

Чому не можна взяти додатків більше  2% від кількості фотокомпютерних документів?

 

       На одного випускника передбачається один документ про освіту відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня  і один додаток до документа про освіту. Жоден нормативний документ  щодо видачі  документів про освіту не містить в собі таких понять як «на зіпсування», «раптом щось трапиться» та інших.   З метою економії коштів навчальних закладів на відрядження  заради одного-двох додатків, підприємством було прийнято рішення дозволити навчальним закладам отримувати додатків на 2% більше кількості фотокомп`ютерних документів. У випадках непередбаченого псування більшої кількості додатків або в інших випадках для отримання консультацій пропонуємо  звертатися до працівників поліграфічного відділу.